17 września 2020

Trenuj z mistrzem świata

Trenuj z mistrzem świata

Podziel się ze znajomymi

Treningi do Wirtualnego Biegu Poczty Polskiej poprowadzi Paweł Wojciechowski – wybitny polski lekkoatleta, który od prawie 7 lat nie schodzi z list top 19 najlepszych tyczkarzy na świecie i w Europie.  Jeśli nie jesteś zawodowym biegaczem, to Paweł pomoże Ci odpowiednio przygotować się do biegu.

Niezależnie od dystansu, który wybrałeś, bieg powinien być dla Ciebie przede wszystkim źródłem radości i satysfakcji. Wiadomo jednak, że zabawa może być jeszcze lepsza, a satysfakcja większa,  jeśli będzie Ci się nie tylko dobrze biegło, ale dodatkowo osiągniesz świetny czas!

Aby pomóc Ci w przygotowaniu się do startu, który nie tylko nie zawiedzie, ale da powody do dumy, przygotowaliśmy serie 5 filmów treningowych przygotowanych specjalnie dla Was przez Pawła.

Kim jest Paweł Wojciechowski?

Wybitny polski lekkoatleta, który od prawie 7 lat nie schodzi z list top 19 najlepszych tyczkarzy na świecie i w Europie. Do jego największych sukcesów należą medale halowych mistrzostw Europy – w 2017 r. w Belgradzie zdobył brązowy medal, a dwa lata  później w Glasgow stanął na najwyższym podium i sięgnął po złoto. Był mistrzem świata seniorów w 2011 roku, srebrnym medalistą mistrzostwa Europy w 2014 roku i brązowym mistrzostw świata w 2015 roku.Ostatnio dodane

  • Partnerzy